O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Wygodny hotel O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93 São Paulo może pochwalić się pierwszorzędną lokalizacją w dzielnicy Moema około 10 min autem od świątyń, takich jak Kościół NMP Brazylijskiej, oraz oferuje przechowalnię bagażu. Wygodny hotel oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach oraz prywatny parking samochodowy na terenie.
Avenida Paulista znajduje się 6 km od tego hotelu, a Szczawik bulwiasty jest w około 3 km stąd. Planetário Professor Aristóteles Orsini, który leży w 3,1 km, to zdecydowanie obowiązkowy punkt programu dla turystów podróżujących z rodziną w São Paulo. W pobliżu znajdują się liczne zabytki, w tym Centrum handlowe Ibirapuera, w nie więcej niż 350 metrach. O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93 w São Paulo mieści się w odległości 10-minutowego spaceru od stacji metra Eucaliptos.
W pokojach hotelu znajduje się jadalnię i balkon, a także zmywarki i klimatyzacji oraz telewizja wielokanałowa. Zapewniają balkon, darmowe Wi-Fi i biurko, a także posiadają lodówka, piekarnik i przypobury kuchenne. Prywatne łazienki wyposażone są w suszarkę do włosów i ręczniki.
Zlokalizowana w zasięgu ręki od O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93, restauracja Restaurante Terra Fruta serwuje szeroką gamę dań kuchni południowoamerykańskiej.
- Lokalne atrakcje
- Obelisk3,3 km
- Octávio Frias de Oliveira Bridge3,7 km
- Park Ibirapuera2,9 km
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion3 km
- MAM - Modern Art Museum3 km
- Jockey Club4,9 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas2,3 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Julio Prestes10 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Przechowalnia bagażu
- Winda
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Centrum fitness
Usługi
- Obsługa porządkowa
- Usługa zakupów spożywczych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Jak daleko jest lotnisko Congonhas od wygodnego hotelu O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93?
5-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Congonhas a wygodnym hotelem O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93. - 🚗
Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w hotelu O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93?
Goście hotelu O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93 mogą skorzystać z prywatnego parkingu samochodowego. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w wygodnym hotelu O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93?
Goście wygodnego hotelu O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93 powinni wymeldować się o 12:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w wygodnym hotelu O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93?
Średnia cena pokoju w wygodnym hotelu O Melhor De Moema: Flat Mobiliado Com Vaga - Uh 93 wynosi 74 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - ❓
Czy znajdę miejsce do pracy w moim pokoju w tym hotelu?
Tak, obszar roboczy znajduje się w niektórych pokojach w tym hotelu.